Nauka ze smakiem organizuje szkolenia i warsztaty edukacyjno-kulinarne dla firm. Bierzemy udział w imprezach firmowych gdzie elementy kulinarne są świetną formą rozrywki dla małych i dużych. Uczestniczymy w akcjach promocyjnych w  sklepach wielkopowierzchniowych oraz firm  mających w swojej ofercie zdrową żywność. Jesteśmy mobilni i elastyczni. Wykonujemy zlecania na terenie całego kraju.  Zapraszani jesteśmy na imprezy masowe promujące edukację i zdrowie dzieci oraz dorosłych.

Korzystając z naszych szkoleń i warsztatów zapewniają Państwo swoim pracownikom dostęp do fachowej wiedzy przedstawiony w przyjazny sposób.

Współpracując z Nami inwestują Państwo w swoją firmę.

Dobrze wyedukowany i odżywiony pracownik  to efektywny pracownik!

 

Nauka ze smakiem oferuje firmom:

  • szkolenia/warsztaty dla pracowników

Podnosimy kwalifikacje pracowników. Inspirujemy ich do tego, aby odżywiali sie zdrowo i dbali o swoje samopoczucie, a wszystko po to, by efektywniej pracowali. Pracodawca, współpracując z Nami zapewnia swoim pracownikom wyższy poziom zatrudnienia, co w dzisiejszych czasach  jest konkurencyjne na rynku pracy.

  • warsztaty edukacyjno - kulinarne dla dzieci/dorosłych podczas imprez firmowych

Podczas tych spotkań dorośli integrują się, wymieniają doświadczeniami kulinarnymi.  Dzieci świetnie się bawią i  próbują nowych smaków. Duzi i mali poznają tajniki zdrowej kuchni, a także otrzymują fachową wiedzę na temat komponowania zdrowych posiłków dla siebie i rodziny.

  • akcje promocyjne zdrowych produktów  żywnościowych lub sprzętu kuchennego

Możemy przeprowadzić akcję promocyjną sprzętu kulinarnego podczas, której uczestnicy dowiedzą się jak przyrządzić potrawę aby była nie tylko smaczna ale i zdrowa. Współpracujemy z firmami, które z pasji zajmują się zdrową żywnością. Publikujemy artykuły naukowe i popularno-naukowe.

 

 Oferta dla firm