Naukę ze smakiem tworzą specjalistki ds. żywienia Marta i Dorota, kóre poznały się przy realizacji ogólnopolskiego programu Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy. Ich odmienne doświadczenia, kwalifikacje i zainteresowania pozwoliły stworzyć Naukę ze smakiem. Jest to miejsce, którego misją jest poprawa sposobu żywienia- Twojego jak i Twojej rodziny. Tu możesz skorzystać z kompleksowego podejścia do kreowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Poprzez edukację, dziewczyny zachęcają do jedzenia w sposób zdrowy i smaczny.


Nauka ze smakiem skupia się również na indywidulanym wsparciu. Celem prowadzonych  konsultacji nie jest jednak tworzenie dla Ciebie coraz to nowych tabelek z rozpisanym jadłospisem.  Naszą misją jest wskazanie Ci drogi. Nauczenie Cię jaki sposób żywienia pozwoli Ci na osiągnięcie zamierzonych efektów, zapewniając Ci przy tym możliwość samodzielnego komponowania diety według Twoich własnych upodobań.


DOROTA SZOSTAK

Jestem dietetykiem, pasjonatem zdrowego żywienia i propagatorem diety opartej na produktach roślinnych. Wyznaję zasadę, że zdrowa dieta nie musi być skomplikowana i kosztowna. Wykształcenie zdobyłam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Żywienie Człowieka. Naukę kontynuowałam w Danii na kierunku Obesity Management. Jestem współzałożycielką Nauki ze smakiem orazedukatorką w programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy“, który ma na celu poprawę żywienia dzieci. Współpracuję również z poradnią dietetyczną specjalizującą się w żywieniu sportowców. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu edukacji żywieniowej zarówno dzieci jak i dorosłych. Warsztaty prowadziłam dla różnych grup docelowych: nauczycieli przedszkolnych, opiekunów, rodziców dzieci z alergiami i autyzmem, osób starszych, osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Inspiracje kulinarne czerpię z podróży, które są moją pasją.

d.szostak@naukazesmakiem.pl

575 053 678

 

 

MARTA ŚWIERZBIN

Jestem dietetykiem i edukatorką żywieniową, co oznacza - że cały czas poszukuję najlepszego rozwiązania aby w ciekawy i rzetelny sposób przekazywać wiedzę. Uważam, że wszystko zaczyna się w głowie to dlatego postanowiłam zajmować się edukacją żywieniową, a nie tylko rozpisywaniem diet. Twierdzę, że każdy człowiek ma prawo do błędu żywieniowego- mi również zdarza się takowe popełniać. Doświadczenie w pracy jako dietetyk zdobywam od 2010 roku-  angażowałam się w Studenckie Koło Naukowe Dietetyków. Ukończyłam studia I stopniana na wydziale Zdrowia Publicznego w Olsztyńskiej Szkole Wyższej oraz II stopień Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Prowadzę poradnię dietetyczną  w Sochaczewie i  w Centrum Medycznym w Markach. Współpracuję z kameralnym i eleganckim studiem ,,Royal Fitness" na Mokotowie, a także  z nowo powstałą poradnią dietetyczną ,,Fit My Life" Jestem edukatorką  stowarzyszenia Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy. Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Cały czas poszerzam wiedzę i wykorzystuje ją w praktyce.

m.pilewicz@naukazesmakiem.pl

518 433 140O nas