Borykasz się z nadwagą? Nie Ty pierwszy i ostatni. Nadwagę  lub otyłość ma prawie 50% ludzi dorosłych. Z roku na rok rosną również statystki wśród dzieci i młodzieży.

Codziennie pomagamy kobietom, mężczyznom a także  młodzieży osiągać cele przez co  i spełniać ich marzenia...

                        o akceptacji wśród równieśników, 

                         mniejszym rozmiarze ubrań,

                         skoku ze spadochronem,

                         lub  energii dla dzieci  i wnucząt

Odchudzanie na własna rękę niesie za sobą duże ryzyko niedoborów, a także  efektu jo-jo. Jeżeli nieodpowiednio skomponujesz swoja dietę, możesz  zaburzyć prace metabolizmu i  utrudnić proces odchudzania.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie  możliwość  odchudzania z głową.  Nie obiecujemy Ci że w miesiąc schudniesz 10 kg, a wiemy że tak chiałbyś najbardziej....ale możemy Cię poprowadzić tak abyś tracił tkankę tłuszczową, a nie wodę i mięsnie. Nie będziesz głodny przez co i sfrusttrowany.

Naszą  misją jest przede wszystkim nie szkodzić!  

Co to oznacza w praktyce?

Pracujemy trwale  nad zmianą Twoich nawyków żywieniowych, a także stylu życia. Dobieramy odpowiednia dietę  do Twojego tempa metabolizmu, stylu życia i preferencji .

Jesteśmy po to by ułatwić Ci drogę w procesie odchudzania. Nie będziesz musiał się martwic o to co jeść rano i czy w ogóle jeść wieczorem!?  Aby osiągnąć swój cel. My dajemy Ci  swoja wiedzę i doświadczenie, a także zrobimy wszystko byś miał więcej  energii,  poprawił stan swojego zdrowia,był lżejszy i przy tym szczęśliwszy!

Nie odkładaj  tego na później!

 

Nie masz możliwości spotkać się w gabinecie?

umów się na spotkania on-line

biuro@naukazesmakiem.pl

 Dietetyka - indywidualne konsultacje